Konsultacje to pierwsze spotkanie. Jego celem jest przede wszystkim osobisty kontakt i nawiązanie relacji, leżące u podstaw późniejszego zaufania i szacunku. Dlatego konsultacje są bezpłatne i nie zobowiązują do dalszej współpracy.Jak przebiegają konsultacje?

Podczas spotkania omawiamy warunki działania i przeprowadzenia audytu firmy:


Czemu służą konsultacje?
Na etapie konsultacji, bez dogłębnego zbadania firmy, nie ma jeszcze możliwości rzetelnego wyciągania wniosków czy wydawania zaleceń. Spotkanie służy natomiast omówieniu możliwości działania, dobraniu zespołu specjalistów do przeprowadzenia audytu, a także zapoznaniu się ze specyfiką i branżą firmy. Z każdym Klientem podpisuję na samym początku umowę o poufności pozyskanych danych. W ten sposób zapewniam każdej firmie dyskrecję, komfort i bezpieczeństwo.
Jaki jest rezultat konsultacji?
Konsultacje nie zobowiązują do podjęcia kolejnych kroków. W przypadku jednak podjęcia decyzji o nawiązaniu współpracy dochodzi do przeprowadzenia audytu eksperckiego. Usługa ta jest płatna według stawki ustalanej indywidualnie podczas pierwszego spotkania. Audyt jest podstawą do dalszych działań: szkoleń, zarządzania i zmiany wartości w firmie.